Оплата і доставка

ДОСТАВКА

         Доставка по Україні в пункт самовивезення

Доставка товарів здійснюється службами:

Нова Пошта. Доставка безкоштовна.

Стандартний термін доставки складає 1-3 дні. При отриманні прохання перевіряти цілісність та комплектність товару.


Адресна доставка по Україні

Адресна доставка замовлень по Україні здійснюється з понеділка до п'ятниці.

При формленні замовлення до 17:00 відправка відбувається в день оформлення замовлення. Якщо замовлення оформлено після 17.00 – відправка товару кур'єром здійснюється наступного дня. Виняток становлять: субота, неділя.

Якщо замовлення оформлено у суботу чи неділю, відправлення здійснюється у понеділок. (Можлива відправка і у вихідні дні за домовленістю).

В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність до товарного чека перед оплатою кур'єру.

Звертаємо Вашу увагу, отримуючи посилку у кур'єра та підписуючи акт прийому-передачі, Ви підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Вашого замовлення, а також погоджуєтесь із зовнішнім виглядом товару, його комплектацією та не маєте претензій до інтернет-магазину.


ОПЛАТА

Вибирайте будь-який товар на сайті інтернет-магазину CONTROL і оформляйте замовлення буквально в кілька кліків.

Купити ноутбук, планшет, комп'ютер, аксесуари та комплектуючі та здійснити оплату товару будь-яким зручним способом, що у свою чергу є додатковою перевагою покупки у нас!

 Накладений платіж

Оплата післяплатою здійснюється в момент огляду та отримання товару на відділенні компанії перевізника. При оплаті Ви підписуєте акт прийому-передачі, погоджуючись з його зовнішнім виглядом, комплектом, а також не маєте претензій до нашого інтернет-магазину.

 Безготівкова оплата

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється: після оформлення замовлення Вам буде надано рахунок-фактура, за якою Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку. Для юридичних осіб пакет усіх документів надається разом із товаром.
Виконання замовлення за безготівковим розрахунком здійснюється протягом 2-4 робочих днів з моменту оплати рахунку

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок